Nowe pola minowe

Nowe pola minowe

http://www.zebrameb.ru/accordingly/kazn-za-narkotiki.html Pola minowe są częścią stworzonego przez armię ukraińską systemu obrony miasta Mariupol. Miny typu PDM-1 umieszczono na plaży, na skraju morza i piasku, służą zwalczaniu pojazdów, ale zapalniki nastawione na nacisk 18-26 kg spowodują eksplozję także przy nadepnięciu min przez osoby dorosłe.

http://nanny-childcare.quoteprovider.com/couch/kupit-shishki-ak47-v-yasnogorsk.html

http://www.mksanatgalerisi.com/nail Najwięcej pól minowych w Europie znajduje się nadal na terenie Bośni. Jest to pozostałość wojny domowej sprzed 20 lat. Na świecie najwięcej niewypałów znajduje się w Laosie. W latach 1964 -1973 lotnictwo amerykańskie zrzuciło na ten kraj 270 mln bomb kasetowych. W sumie w czasie wojny wietnamskiej na Laos spadło 2,5 mln ton amunicji. Było to więcej niż alianci w całej II Wojnie Światowej zrzucili na Niemcy i Japonię.

http://www.cssoft.jp/loophole/kupit-coca-semena-optom-iz-kitaya.html

Шишки в Калач-на-доне Działanie amunicji kasetowej polega na tym, że na wysokości kilkuset metrów nad ziemią rozpada się pojemnik zawierający do 900 ładunków wybuchowych wielkości jabłka, które rozsypują się na dużej powierzchni. W Laosie jedna trzecia tych pojedyńczych ładunków nie wybuchła i spoczywa w ziemi jak miny. Amunicja kasetowa była prawdopodobnie używana również w czasie walk w okolicy miast Kramatorsk i Sławiańsk .

Новотроицк купить крек