Jaki rząd po PiS-ie?

Jaki rząd po PiS-ie?

LCD дисплей Flame 55UNB SNX55LBHa Gdybym miał wypisać działania PiS, które mi się podobają – na czele z reformą sądownictwa! – musiałbym siedzieć przy komputerze do wieczora. Ale są rzeczy, których wybaczyć się nie da. Niestety te negatywy mają tak dużą wagę, że skoro nie da się ich wyeliminować , to trzeba –nolens volens -odciąć PiS od władzy.

go site Ale nie pod hasłem sprzeciwianiu się reformie sądownictwa, która jest konieczna. I nie po to, żeby do władzy wrócili cwaniacy z PO, z b. prezesem TK,  Rzeplińskim, który się chętnie pokazuje na imprezach KOD.

watch Co zarzucam PiS?

watch Tolerowanie w rządzie Macierewicza, który jest postacią dwuznaczną, najprawdopodobniej z premedytacją podtrzymuje teorię wyimaginowanego zamachu smoleńskiego, skompromitował się aferą Misiewicza, na prawo i lewo szasta pieniędzmi podatników (samoloty dla VIP bez przetargu), tworzy własną organizację militarną (WOT) na wzór Gwardii Narodowej, nie podlegającą dowództwu wojskowemu, którą może wykorzystać w wewnętrznych rozgrywkach politycznych. Minister manipuluje opinią publiczną, roznieca histerię antyrosyjską dla  zwiększenia funduszów dla swojego resortu. Macierewicz musi odejść!

Купить закладки LSD в Артемовске Liczę na to, że przyszły rząd zmieni stanowisko proukraińskie. Trzeba odczekać aż sytuacja w tym państwie się wyklaruje, a elementy faszystowsko-banderowskie zostaną zmarginalizowane.

watch Liczę na to, że przyszły rząd będzie wolny od fobii antyrosyjskiej, przestanie w ciemno wspierać politykę amerykańską wobec Rosji (wystarczyłby dystans do niej jaki wykazują politycy niemieccy), stanie się rzecznikiem tego kraju w Europie, przyczyni się do zniesienia sankcji.

Mam nadzieję, że przyszły rząd będzie się zachowywał przyzwoicie wobec emerytów i zapewni podwyżki rent i emerytur co najmniej na poziomie wyrównującym inflację.

Podobne artykuły

Brak komentarzy

Skomentuj